CNC obrábění

Díky kvalitně vybavené soustružně jsme schopni naším zákazníkům vyrobit výrobky složitých tvarů, které mohou být z plastu, POM materiálů nebo kovu.
Pro ty nejsložitější operace využíváme CNC obráběcího centra s řídícím systémem od společnosti Siemens. Abychom dosáhli při obrábění těch nejlepších výsledků, využíváme softwarového řešení NX CAM Express, které disponuje širokou škálou funkcí pro NC programování.

CNC Ohraňování

E-Brake Premium je dalším krokem v evoluci celosvětově osvědčené servoelektrické koncepce pohonu. Jako čtvrtá generace je nástupcem SMK, E-Brake a E-Brake B pro lisovací sílu do 1300 kN. Důležitým prvkem je nový design, který výrazně zlepšuje ergonomii.

Přenos lisovací síly spočívá v mechanizmu s plochými řemeny a sadou otáčejících se kladek na valivých ložiscích. Díky neporovnatelně vyššímu zrychlení a zpomalení beranu dosahuje vyšší produktivity, než je tomu u hydraulických lisů.

Moderní technologie ohraňování zvyšují produktivitu výroby. Aby mohla být tato priorita splněna, jsou k tomu nutné správné ohraňovací nástroje, upínací systémy a bombírovací stoly.

U ohraňovacích nástrojů úroveň jejich kvality garantuje použitý základní materiál, tepelné zpracování pracovních ploch, maximální zatížení, přesnost tolerancí rozměrů a rozsah nabídky tvarů, velikostí a segmentací.

 

CNC Stříhání plechů

Ünikátní pohon hydraulického čerpadla se servomotorem.

Pneumatická podpěra střihu PPS ulehčuje stříhání, zejména u větších formátů tenkých plechů. Během polohování na dorazy je plech podepřený soustavou ramen tak, že leží po celé délce vodorovně. Po ustavení plechu a sešlápnutí pedálu, plech ukotví přidržovače, podpěra se sklopí a následně dojde ke střihu.

Celosvětově nejprodávanější nůžky jsou s kapacitou stříhání do 6 mm a délkou střihu 3000 mm.

 

V naší nabídce naleznete také pálení fiber laserem.